İndirim!

KAYRAK TAŞI TOPTAN TON FYATI

250.00 230.00

Açıklama

Bodrum siyah kayrak taşı  Bodrum kayrak taş ocağı mızda  çıkan kayrak taşlar yapısı itibarı ile çok sert bir üründür uzun yıllar aşınma yapmaz1-3 cm kalınlıktaki doğal kayrak taşı; duvar kaplaması, barbekü, şömine, iç mekan kaplamaları gibi dekoratif amaçlarla kullanılmaktadır. 1 tonu ile 12-13 m2 yüzey kaplanabilmektedir.

Bodrum kayrak taş ocağı mızda  çıkan kayrak taşlar  4-6 cm kalınlıktaki doğal kayrak taşı; yaya yolları, binek araç yolları, kelebek duvar yapımı, park ve bahçe düzenlemeleri, havuz kenarları, bina su basmanları gibi yerlerde kullanılmaktadır. 1 tonu ile 9-12 m2 yüzey kaplana bilmektedir.

6-10 cm kalınlıktaki kelebek duvar taş; çim arası harçsız olarak veya park ve bahçe düzenlemelerinde atlama taşı şeklinde, beton derzli olarak araç yollarında, merdiven basamağı yapımında olmak üzere değişik amaçlarla kullanılmaktadır. 1 tonu ile 5-6 m2 yüzey kaplanabilir

Kayrak taş ocağı bodrum kızılağatadır  2000 m2 alan üzerine kurulu maden ocağımız günlük 50 ton kayrak taşı üretilmektedir. Sevkiyatlarımız tırlarla ülkemizin  her bölgesine yapılmaktadır. b

Bodrum kayrak taşımız kayrak sınıfının en sağlam çeşididir.Kayrak taşlarımızın kalınlıkları2/3 cm kaplama /4/5cm kalınlık yer döşeme olarak üretilir.  Renkler sarı ve siyah tonlarındadır. Kayrak taş sparişi vermek için size bir telefon kadar yakınız kayrak taşlarımız birinci kalite taşlar seçilerek paletler üzerine  dizilir ve satışa sunulur kayrak taşı yüklü alımlarda %30 iskonto uygulanır.                Kayrak taş ocağı bodrum denince akıllara doğal taş dünyası gelir doğal taş dünyası siz değerli müşterilerimize en kaliteli taşı en kısa zamanda ulaştırmak  için ekip ve ekipmanlarıyla kayrak taşını üretmeye devam ediyor.                                                                                                                      Doğal kayrak ve kesimli kayrak sıparişi vermek isteyen müşterilerimiz bizlere hafta içi iletişim numaralarımızdan ulaşabilirler.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“KAYRAK TAŞI TOPTAN TON FYATI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü
WhatsApp chat