Fileli kütahya kayrağı  file üzerindeki ebatlar 3/5/7 cm  file ebatı 15x 50 ebatlarındadır .Fileli kütahya kayrağı sparişlerinizi vermek için doğaltaşçı dekorasyon size bir telefon kadar yakın. Fileli kütahya kayrağı mix ve koyu gri renklerindedir. Sparişleriniz en geç 1hafta içinde teslim edilir.

                                                                         ÜRÜN ÖZELİKLERİ

Alışagelmiş, kayrak görüntüsünden farklı olarak ebatlanan kayrak taşı  bina bahçe olmak üzere, İç mekan  duvarlarınızda,  bir çok alanda kullanabilirsiniz.  Ayrıca bahçenizde  duvar kaplamalarında kullanılmaya uygun malzemedir.        Kayrak taşı kaplama ve Kayrak taşı döşeme yapmak isteyenler öncelikle hangi doğal taş kaplaması yapılacak karar vermeden önce bizi mutlaka arayınız. Fileli veya filesiz olarak satışa sunulmaktadır.

Siyah Kayrak taşı doğal ve dekoratif bir taştır, kesinlikle solma yapmaz, sıcak ve soğuktan etkilenmez, dekoratif görünümü sayesinde bir çok yere montajı yapılabilmektedir. Kayrak taşı fiyat konusunda bizimle iletişime geçiniz.                          Kayrak Taşları Doğanın milyonlarca yıl içinde saklı tutarak eski çağlarda ve günümüzde yapıların inşaasında ve dış kaplanmasında kullanılmaktadır. Kayrak Taşları ile yapılan bir duvar asırlarca hiç bozulmadan durmaktadır kaytak taş parke taş kaplama taşlar yer döşemeler doğal taş ustasında inanılmaz ucuz fiyatlarla sizleri beklemektedir

KAYRAK TAŞI

Kayrak taşının bir cinsi olan SLATE taşımız Türkiye’de bir tek Kütahya’da bulunan kayrak taşı ocaklarımızda bulunmaktadır.  Doğal Kayrak taşı madeni ocaktan çıkarılıp kendi fabrikamızda işlemden geçirilerek değişik ebatlarda fileli veya filesiz olarak üretilmekte, yurt içi ve yurt dışına sevkiyatı yapılmaktadır.

Duvar kaplama, zemin döşeme, iç ve dış cephe dekorasyon işlerinde yoğun olarak kullanılan doğal kayrak taşımız İç mimarların en çok tercih ettiği kaplama malzemesi olmuştur.

Slate Doğal Kayrak taşı, kimyasal analizleri ve dayanıklılık testleri yapılarak, Üniversite raporu ile belgelenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
WhatsApp chat