BEYKOZDA HARMAN TUĞLA SATIŞI

Beykozda da harman tuğla satışı ve doğal taş çeşitleri satan doğal taş firmamız sadece harman tuğla çeşitleri değil bin bir çeşit doğal taş çeşitleriyle hizmetinizdedir. Eskiye özlem duyuyorsanız eski harman tuğla Beykoz da da yanı başınızda. Doğal taşçı dekorasyona gelin  doğal taş çeşitlerimizi görün

 

Özellikle son yıllarda dekoratif görünümü sebebi ile tercih edilen harman tuğla aslında bundan çok daha fazlasını sunmaktadır.

Harman tuğla havanın geçişine izin veren nefes alan ferah ortamlar sağlarken konu ısıya geldiğinde ise mükemmel bir izolasyon sunmakta kışın sıcak, yazın ise iç mekanı serin tutmaktadır. Bir diğer avantaj ise sunduğu olağan üstü akustik performanstır. Harman tuğla ile yapılmış olan tarihi mekanlarda verilen konserlerin en önemli sebebi de budur. Bu sebeple gece kulüpleri gibi mekanlarda da tercih edilmektedir. Televizyon üniteleri vb.

Endüstriyel tuğlaların aksine harman tuğla yüzlerce yıllık uzun bir ömür vaat etmektedir. Bu durumun en büyük kanıtı ise çevrenizde görebileceğiniz yüzlerce, temel izolasyonunda, yeraltı kablo tesisatında, şömine yapımında, tünel ve lokman fırınlarında, restorasyon ve dekorasyon işlerinde, rutubet ve nemin bol olduğu yerlerde, duvarlarda ve fırınlarda kullanılmaktadır.

                    HARMAN TUĞLA KULLANIM ALANLARI

yıllık cami, kilise, ve kale gibi tarihi eserlerdir. Günümüzde endüstriyel tuğlalar ile inşa edilen binalar için ise en fazla 100 yıllık ömür öngörülebilmektedir. İstanbul da harman tuğla satışı veya diğer adıyla antik tuğla satışı Beykoz  Çavuşbaşı doğal taş depomuzdan yapılmakta

 1200 gr

:

İnşaat duvarlarında, kalorifer bacalarında, temel izolasyonunda, yeraltı kablo tesisatında, şömine yapımında, tünel ve lokman fırınlarında, restorasyon ve dekorasyon işlerinde, rutubet ve nemin bol olduğu yerlerde, duvarlarda ve fırınlarda kullanılmaktadır.

Beykoz da harman tuğla satışı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
WhatsApp chat