İndirim!

10x boy serbest traverten patlatma taşı

200.00 180.00

Açıklama

          10x boy serbest traverten patlatma taşı Filesiz patlatma doğal taşlar, en fazla klasik travertenden üretilmektedir. Bunun sebebi hem diğer renklerdeki taşların daha pahalı olması hem de ocaktan tedarik etmenin daha zor olmasından kaynaklıdır.

Filesiz patlatma taş, Travüretildiğinden “Patlatma Taş” ismi verilmiştir.

Patlatma taşlar  tamamen doğal madenlerden çıkarılmaktadır, Bu nedenle doğaltaş’ lar uzun ömürlü ve sağlıklıdır. Patlatma taşların kullanılabileceği alanlar %100 Doğal olduğundan tüm yaşam alanlarında sağlıkla ve rahatlık ile kullanabilirsiniz. Traverten fiyatları mermer patlatma traverten fiyatları Traverten zemin döşemeleri mermer patlatma   mermer kaplama traverten fiyatları  mermer zemin döşeme fiyatlarıerten grubu doğal taşın yanı sıra, mermer doğal taşlardan da imalatı yapılmaya devam etmektedir. Genelde 10 x Boy serbest cm en fazla istenilen ebatlardır. Ayrıca 7,5 x Boy Serbest cm, 20 x Boy serbest cm veya 5×15 cm ebatları da projeye göre yapılmaktadır.

Filesiz Patlatma Taş Kullanım Alanları

10x boy serbest traverten patlatma taşı Filesiz Patlatma taşımıza, farklı bir işlem daha uyguluyoruz.  önce patlatma işlemi yapılan filesiz doğal taş traverten ve mermerlerimiz, sonrasında, taş eskitme kazanlarında dakikalarca, vibration (titreşim) ve deniz taşları yardımıyla eskitilerek, antik çağlardan kalm

hayalış bir yüzeye sahip oluyor. Ve ortak yaşam alanlarımızda filesiz patlatma taşın büyüsü, eşsiz dokusu, oluşturduğu fantastik görüntü bizlere farklı kombinasyonlar içinde  gücü oluşturuyor. Dünyada bu kadar çok talep gören biri ürünün en büyük cazibesi, içinde milyonlarca yıldır taşıdığı mineraller, kalsit oluşumları, çeşitli fosiller den oluşması ve hiçbir bakteri barındırmaması.

 

duvar kaplama ürünleridir. Taşın makinede sıkıştırılarak kırılması sonucunda

        Patlatma taş, iç ve dış mekanlarının duvar kaplamasında kullanılır. örnek vermek gerekirse bahçe duvarları tv üniteleri mutfak ve ya salon dekorasyonunda sıkça kullanılabilir Doğal ürün olan patlatma taşlar uzun ömürlü olduğu ve doğal görüntüsünden ve bakım gerektirmediğinden dolayı tercih edilmektedir. Farklı görünümlerde ve ebatlarda ürünler mevcuttur. File üzerine dizilen ürünlere fileli doğal taş denilmekte olup diğerlerine ise filesiz olarak fileli ürünler isimlendirilmektedir. Ebatlandırmada ise farklı kalıplar mevcuttur. Taşları farklı kalınlıklarda ve ebatlarda file üzerinde uygulayarak 3d görünümü sağlanmaktadır. Dış cephe de kullanılan patlatma taşlar genellik ile boy serbest dediğimiz ebatlandırmayı kullanmaktadır. İç cephelerde daha küçük ebatlar hoş bir görünüm sağlar iken dış cephelerde ise daha büyük ebatlardaki doğal taşlar tercih edilmektedir. Boy serbest ise taşın yüksekliğinin ve kalınlığının sabit olduğunu genişliğinin ise  bu ürünümüz filesizdir tek tek işlenmektedir

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“10x boy serbest traverten patlatma taşı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü
WhatsApp chat