KAYRAK TAŞI ÜRETİM
Kayrak taş çeşitleri 1990’dan günümüze Kayrak taş üretmekte olan doğal taş Dünyası Türkiye’nin Öncü markalarından biri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kayrak taşı bir kaya parçasıdır. Iç ve dış duvar kaplaması olarak kullanılan Kayrak taşı Şömine barbekü park bahçe fırın baca gibi yerlerin kaplamasında sık sık kullanılır. Yıllarca koruma kapasitesine sahip olan bu taş yaz aylarında Soğuk kış aylarında ise sıcak tutma özelliğine sahiptir. Çok farklı renk ve tonları sahiptir. Ve diğer doğal taşlara göre maliyet konusunda çok düşüktür.
KAYRAK TAŞİ NASIL DÖŞENİR
Kayrak taşı nasıl döşenir sorusu belki de en merak edilen sorular arasındadır. Evlerini Kayrak taşından aksesuar yapmak isteyenler Daha işe başlamadan Kayrak taşı nasıl döşenir gibi bir soru sorarlar.
Fakat Kayrak taşı o kadar da zor bir işlem ile uygulanmaz. Işçiliği kolay olduğu gibi kırılma yada çatlama Sıkıntısı da yaşanmaz. Rahatlıkla kullanılabilen bu taş Kayrak taşı nasıl döşenir gibi bir dertte ortaya çıkarmaz.
Kayrak taş çeşitleri Günümüzde kesilerek plak taş olarak da üretilen Kayrak taşı aşınma direnci ve atmosferik şartlara dayanımı nedeniyle tercih edilmektedir. Dış zemin döşemelerinde dış cephe kaplamalarında bakım gerektirmemesi nedeniyle yoğun olarak kullanılır. Kayrak taş çeşitleridogaltasci.net

1 Yorum. Yeni Yorum

  • […] sarı kayrak taşı bodrum kızıl ağaçtaki maden ocağımızdan çıkartılmaktadır  kayrak taşlarımız 2/3 cm 4/6 cm kalınlığındadır kayrak taşlarımız sağlıklı ve uzun ömürlüdür aşınma olmaz kaymama özeliği vardır 1 tonla ortalama 13 m2 alan kaplana bilmektedir oto parklar yürüyüş yolları v.b gibi yerlerde kullanılır renk olarak sarı siyah gri yeşil tonlarında mevcuttur  kayrak taşı  almak için doğal taşçıyla iletişime geçiniz satışlarımız bodrum ocağımızdan ve istanbul beykozdaki kayrak taş depomuzdan yapılmaktadır […]

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

Menü
WhatsApp chat