Ahşap Travers dikey uygulama

Kategoriler:

Açıklama

Demiryolu Traversi Tahtası Ahşap Travers
Bahçe dekorasyonunda doğallıktan yana olan kişilere yönelik olarak özenle geliştirilen Demiryolu Traversi Tahtası Ahşap Travers tahta kurtları gibi bahçelerde yaygın olarak görülen zararlılara karşı dayanıklı olup aynı zamanda tamamen doğal bir görünüme sahip olması ile ünlüdür.
Kar suyu ve yağmurdan etkilenmediği gibi aynı zamanda soğuk hava koşullarına da dayanıklı olması ahşap traverten uygulamalarını dış mekan kullanımı için doğru seçim hale getirmektedir. Bu tip ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu kalitesidir. Çünkü farklı kalitelere sahip olarak piyasada satılmakta olup düşük kaliteye sahip ucuz demiryolu tahtası traversleri ne yazık ki hem uygulama esnasında hem de uygulama sonrasında ciddi sorunlara yol açmaktadır.
Konu ile ilgili yardımcı olan uzman destek ekibimiz de bulunmakta olup internet sitemiz üzerinde yer alan ve mesai saatleri içerisinde tüm sorularınızı yanıtlayacak olan sohbet penceremizi de kullanabilirsiniz. Sitemizde satışa sunduğumuz Ahşap Travers tahtalarının ebatları şöyledir: uzunluğu 260-270 cm, kalınlığı 16-18 santim ve eni ise 26-28 santim arasında yer almaktadır.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ahşap Travers dikey uygulama” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü
WhatsApp chat