İndirim!

Bodrum Siyah Kayrak ,Taşı kayrak taş satışı

900.00 800.00

Kayrak taşlarımız istanbul depo teslimdir. Nakliye ve kdv hariçtir. tır bazında alımlar için geçerli değildir.

BODRUM SİYAH KAYRAK TAŞI

3 cm kalınlığında siyah kayrak taşı

Açıklama

                        BODRUM SİYAH KAYRAK TAŞI

 Bodrum Siyah Kayrak, taşı kayrak taş satışı. Doğada bulunan siyah fosillerin etkisiyle bu rengi almış olan siyah kayrak taşları tek başlarına kullanılabildiği gibi diğer renkteki doğal taşlarla da kullanılabilir. Uygulama olarak dikey veya yatay halde de yerleştirilebilen bu taşlar koyu renk sevenlerin en çok tercih ettikleri kayrak taş türüdür.

Kayrak taşı maden ocaklarından çıkartılan dekoratif amaçlardan inşaat malzemelerine kadar eski zamanlardan beri birçok amaç için kullanılan doğal bir taştır. Hem doğa ile örtüşen güzel görünümü hem de barındırdığı özellikleri nedeniyle günümüzde çokça tercih edilmektedir. Isıya karşı dirençli olduğundan dolayı bina mantolamasında, şömine baca yapımında, şömine ve fırınların yapımında, kaydırmaz özelliği bulunduğundan dolayı yaya ve araç yollarının yapımında, güzel görünümünden dolayı parkların ve bahçelerin dekor amaçlı süslenmesinde, binaların dış dekoratiflerinde kullanılır. Kayrak taşının kullanım ömrü de uzundur. Ancak maden ocağından çıkartılan taşın kullanıma hazır hale getirilmesi deneyimli ve tecrübeli bir ekiple yapılmalıdır. Kayrak taşının ebatları kullanım yerine göre değişkenlik gösterir.

   Bodrum Siyah Kayrak, taşı kayrak taş satışı.

1-3 cm kalınlığındaki doğal kayrak taşları: Bu taşlar güzel görünümünden dolayı dekoratif amaçlı duvar kaplamalarında, şömine, fırın, barbekülerin yapımında, disko, kafe ve barların dekor amaçlı süslenmesinde, binaların su basmanlarının olduğu bölgede kullanılır. Bu ölçülerdeki 1 ton kayrak taşı ile yaklaşık olarak 15 metrekarelik yüzey kaplanabilir.

4-6 cm kalınlığındaki doğal kayrak taşları: Bu taşların görümü güzel olduğundan dolayı kelebek duvar yapımında, bahçe ve parkların düzenlenmesinde ayrıca neme karşı dayanıklılığı ve kaydırmaz özelliğinden dolayı yayalar için vasıtalar için yapılan yollarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu ölçülerdeki 1 ton kayrak taşı ile yaklaşık olarak 9 metrekarelik yüzey kaplanabilmektedir.

siyah kayrak taşı

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bodrum Siyah Kayrak ,Taşı kayrak taş satışı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü
WhatsApp chat